PC için Whatsapp

Düşünün: Eğer önemli bir WhatsApp çağrısı veya konuşma yapıyoruz ve sonra pil boş çalışıyor. Veya telefon bozuldu. Bilgisayarınıza yazmaya devam edebilirsiniz nasıl kolay olurdu? Doğru, çok kolay. PC için WhatsApp artık kullanılabilir. Bunu sizin cep telefonu ile karşılaştırıldığında gider farklı bir yolda WhatsApp indir ve download zorunda. Ayrıca, bir 06 numaraya bağlamak gerekir.Olumsuz cep telefonu numarası bilgisayar sürümü üzerinde aktif hale gelecektir, çünkü artık kendi telefonundan WhatsApp kullanabilirsiniz olmasıdır. Tekrar mobil cihazınızda kullanmak istiyorsanız, o zaman akıllı telefonunuzdaki tekrar numarasını doğrulamak zorunda kalacak.Bilgisayar ve telefon versiyonu ayrı ayrı çalışıyor. Daha hızlı ve daha uzun yazabilirsiniz çünkü WhatsApp PC çok popüler son aylarda haline gelmiştir. Eğer şimdi büyük PC ekran var, çünkü arama ve diğer yazdıklarınızı görmek dakika yukarı kaydırmak zorunda değilsiniz.

Pc için WhatsApp İndir

Soru, bilgisayar için WhatsApp indir nasıl olduğunu.Video aracılığıyla bu nasıl çalıştığını açıklamak altında. Bir yazılım paketini indirmek ve bilgisayarınıza yüklemek oldukça kolaydır. Bu, Windows ve Mac (Apple) bilgisayarlar için kullanılabilir.Film PC’nizde indir açıklar. Bu PC’de WhatsApp kişileri senkronize nasıl bilmek de önemlidir. Bu programı kullanmak için ücretsiz ve cep telefonunuzdan tamamen ayrıdır. Size yükleme ve PC için WhatsApp kullanarak başarılar diliyorum. Herhangi bir sorunuz varsa videonun altındaki yorum formu sorabilirsiniz.

Bilgisayarınızda WhatsApp kullanırken bazı avantajları vardır. Piliniz tahliye yok. Sen büyük bir ekran ve hızlı yazmanızı sağlar bir klavye var. Eğer hızlı internet bağlantısını kullanabilirsiniz. Bilgisayarınızda doğrudan fotoğraf ve videoları kaydedebilirsiniz. Beklemek yok, WhatsApp indir!

whatsapp