Whatsapp ücretsiz

Kim, WhatsApp tamamen ücretsiz indir istemem. Bu mümkün! Son zamanlarda WhatsApp hakkında çok haber var yazılmıştır. Birçok rapor uygulamanın ücretli bir sürümü olasılığı hakkında idi. Bu doğru değildir. WhatsApp ücretsiz olduğunu ve birkaç ay kalacaktır. Siz herhangi bir telefon üzerinde sadece tamamen ücretsiz yüklemek ve herhangi bir işletim sistemi üzerinde olabilir. Ancak, gelecekte, WhatsApp ücretli bir hizmet olacak. Eğer WhatsApp üzerinde yılda harcayacağı miktar $ arasında 0.99, $ 1,99 dolar değişecektir. Bu tutar taşıyıcı üzerinden yıllık kredi kartı veya abonelik çekilecektir. Biz sadece açıklandığı gibi mevcut WhatsApp indir ücretsizdir. WhatsApp hala ödemelerin doğru kullanımı ile ilgili bazı sorunları var. Onlar yılda küçük bir miktar ödemek zorunda olacak tüm üyeler ve ülkeler için yeterli bir ödeme sistemi bulduk sadece.

Ücretsiz WhatsApp İndir

Birden çok işletim sistemleri için WhatsApp ücretsiz indir ve download. Yazılım bu tip farklı olarak, daha sonra sorunlara karşı ovmak yok bu yüzden doğru adımları izlemeniz önemlidir. Bu web sitesi Aşağıdaki program türleri için ücretsiz uygulama indirmek için adımları açıklar:
IPhone için ücretsiz WhatsApp indir
Android için Ücretsiz WhatsApp indir
Blackberry için Ücretsiz WhatsApp indir
Windows Phone için ücretsiz WhatsApp indir
Symbian için Ücretsiz WhatsApp indir

İndirme cep telefonu uygulama pazarını kullanarak oldukça basittir.Uygulama adını arayarak WhatsApp bazı öneriler öne çıkıyor olacaktır. Her zaman güvenilir logosunu seçmek ve WhatsApp indir tıklatın. Şimdi eşit veya görünümü yüklemek için seçeneğiniz vardır. Diğer bilgiler gibi Genellikle gösteren ve app nasıl çalıştığını açıklayan bazı ekran görüntüleri vardır. Ayrıca, maliyet burada tarif edilecektir. Eğer doğal olarak bu uygulama için ödemek zorunda ne kadar söyledim ekranda açılır indirmek.Haberci app durumunda WhatsApp kadar özgür, ücretsiz.

Eğer WhatsApp ücretsiz indir ve download hakkında herhangi bir sorunuz var mı? Aşağıdaki isteyin. Birçok kullanıcı bu web WhatsApp indirilebilir ve ayrıca bu halletmek için yardım istiyorlar. İyi şanslar ve WhatsApp kullanarak eğlenin.

whatsapp